Avtor: arhiv Objavljeno: 4. 01. 2007

Zahvala

Župnijska Karitas Brdo-Zlato polje se zahvaljuje za pomoč pri obisku sv. Miklavža in sv Antona z spremstvom donatorjem: Občini Lukovica, posameznim krajevnim skupnostim, ter vsem posameznim dobrotnikom, ki so pripomogli k nasmehu otrok po obdaritvi. Mladim igralcem, ki so popestrili že tako lep večer, ter pevcem otroškega pevskega zbora in zborovodkinji Petri Avbelj za pesmi pred prihodom sv. Miklavža. Posebna zahvala velja tudi servisu Veit iz Vira, ki je tudi tokrat poskrbel, da zaradi pomanjkanja snega sv. Miklavž in spremstvo niso hodili peš. V njihovem Doblu pa je bilo še obilo prostora tudi za darila, ki jih je sv. Miklavž pripeljal s seboj. Zatorej vsem najlepša hvala, tako za finančno pomoč kakor pripravljenostjo narediti veselje našim najmlajšim pa čeprav samo z majhno pomočjo.

Župnijska Karitas Brdo- Zlato polje