Avtor: arhiv Objavljeno: 3. 07. 2011

Mašni nameni

Ponedeljek Brdo-7.00 v čast Materi Božji( naročena Čeplje)

Torek Brdo-19.30 +družina Jakše

Sreda Brdo-19.30 +Stane Šlibar, obl.

Četrtek Brdo-19.30 +Manca in Mirko Podmiljšak

Petek Šentvid-19.30 +Vlado Matovina, obl.

Sobota Zlato Polje-8.00 poljska sv. maša za Zlato Polje Brdo- 19.00 Mahkotovi, Videm

Nedelja 10. julij 2011 Brdo-6.30 za župniji Brdo in Zlato Polje Zlato Polje-8.00 +Jože in Mici Pavlič Gradišče-10.00 +Minka Česen,obl.

V sredo 6. julija bo ob 20.00 v KD Antona Martina Slomška v Šentvidu koncert Fantovsekga pevskega zbora Mi smo mi izu Clevelanda, ki se letos udeležuje slavja ob 20-letnici samostojne Slovenije. zbor sestavljajo pevci tretje generacije slovenskih izseljencev v ZDA. prav lepo povabljeni na ta kulturni dogodek in srečanje z mladimi rojaki, ki jih slovenska pesem druži in ohranja slovensko navzočnost v Severni Ameriki!

Uradne ure Župnijskega urada Brdo in Zlato polje so med počitnicami pred in po sveti maši na Brdu!

V četrtek 7. julija bo po večerni sveti maši župnijska Karitas delila hrano pomoči potrebnim iz Evropskih skladov. Ni sramota, če v teh časih krize pridemo po hrano za preživetje!

V soboto 9. julija nas bo pri večerni sveti maši ob 19. uri obiskala Violeta Rodriguez, ki pomaga francoskemu misijonarju na nekdanjem misijonu Francija Pavliča v El Altu v Boliviji. Po maši bo še srečanje z njo v župnijski dovrani!