Avtor: arhiv Objavljeno: 1. 12. 2011

Pisana BOŽIČNA knjiga

V uvodu sem zapisal veliko knjigo in to ne brez razloga, saj ima tokratno branje normalni format in ne kakor prejšnje, ki so bile manjših formatov, a zato nič manj zanimive. Če smo bili že pri prejšnjih knjigah, da se poleg branja lotimo še barvanja , rezanja in lepljenja, nam ta prinaša še več. Saj je preko knjige sprehodimo tako z besedo, kakor z barvicami in ob tem nastanejo še zanimivi izdelki ,kamor vsekakor spadajo božične voščilnice. V času, ko smo že skoraj pozabili sorodnikom napisati čestitko, nam bo tokrat ob pomoči otrok ponovno uspelo stopiti v svet klasičnega komuniciranja. In naj vas ob tem spomnim, da poštne znamke še vedno lahko oddate za pomoč našim misijonarjem. In v drugem delu meseca se otroci lotijo še izdelave svojih jaslic ob pomoči Pisane BOŽIČNE knjige bo letošnji Božič nekaj posebnega, a ob tem ne pozabimo na Njega v župnijskih jaslicah in ga razveselimo z obiskom svete maše ne glede na starost, saj se je rodil za vse ljudi.