Podoživljanje letošnjega romanja v Črno goro in Albanijo

Doktor Ciril Grošelj tokratni razlagalec naše romarske poti si je v miru prižgal še eno cigareto preden je začel svojo zanimivo razlago našega skupnega romanja. A cigareto je pokadil pa doktor pa strup , bo pa ja že dohtar vedu kaj je dobro, mogoče mu ravno cigarete dajejo inspiracijo, da je tokratno predavanje bilo nekaj posebnega. Na svojevrsten humoren in zabaven način smo se tokrat sprehodili po naši poti, osvežili zgodovinske in tudi druge značilnosti krajev in dežel. Se seznanili z statističnimi in drugimi podatki, a ne preveč ravno prav, se zabavali ob šalah na naš račun, ki pa le niso bile prehude. Med nami so bili tudi takšni, ki niso šli z nami na romanje so se pa želeli prepričati kako smo se imeli in  pokazali in dokazali smo jim, da je romanje nekaj, kar moraš doživeti. Tokrat je bila med nami tudi predstavnica Aritoursa Ana Prevoljšek,  ki je  tokratno romanje v sodelovanju z Janezom Bernotom župniku župnije Ljubljana Polje tudi pripravila. Spoznala je, da smo romarji močno povezani, kot neka velika družina v katero je vstopila tudi ona in bo poslej tudi del nje. Med nami mislim, da se je  počutila domače in , da bo v našo družbo še prišla. Sicer obrazna mimika veliko pove in, če boste dobro pogledali fotografije boste ugotovili s kom gremo na prihodnje romanje.