Vnesite vaš naslov

V cerkvi je vedno dovolj dela so trdili tisti malce starejši od nas in, da je to res smo se lahko prepričali v sredo  18. maja zvečer na Viru pri Domžalah. Pred župnijsko cerkvijo sv. Jožefa so namreč skupaj z župnikom Pavletom Okolišem farani čakali na prihod fatimske Marije romarice in, ker se je čas prihoda malce zavlekel so ga zapolnili z molitvami in pesmijo že pred njenim prihodom, nato pa se skupaj z njo napotili na krajšo romarsko pot okoli cerkve, ki so jo tudi  bogatili z petjem in molitvijo. Ob prihodu v cerkev, ki je najmlajša v domžalski dekaniji, so ji po uvodnih molitvah  izrekli še dobrodošlico, nato pa nadaljevali z molitvenim programom. Fatimska Marija  Mati usmiljenja, ki je tokrat na romarski poti po Sloveniji je tudi tu prinesla veselje in odnesla s seboj marsikatero prošnjo in skrb, saj je kljub oddaljenosti naša Mati.