Mladi pevci in pevke zapeli pri sveti maši v Krašnji

Potem, ko nekaj ustvariš je prav, da to tudi predstaviš in tako so jo le nekaj dni za tem, ko so  na svete tri kralje predstavili zgoščenko Naš Božič na Brdu predstavili še v župnijski cerkvi v Krašnji. Pevci in pevke skupaj z inštrumentalisti in organistom  Mihom Zavrlom so tako zapeli pri sveti maši na nedeljo Jezusovega krsta v cerkvi svetega Tomaža v Krašnji. A ni ostalo le pri petju med sveto mašo, saj so potem prišli še pred oltar in pripravili  krajši predstavitveni koncert  pesmi iz zgoščenke. Med sveto mašo smo prisluhnili duhovnemu  pomočniku Gregorju Luštreku, ki  spregovoril o Jezusovem krstu o grehu in odpovedovanju vsega kar prihaja od hudega duha. Mladi pa so zapeli poznane  in malo manj znane božične pesmi. Med koncertom je njihovo petje  božalo dušo in zato je bil  aplavz na koncu vsake pesmi  kar dolg. Na koncu so se zahvalili še pokroviteljem  Občini Lukovica, GP Trojane , pečarstvu Avbelj, BS Tehnik, optiki Vallis, kmetiji Vampret, gostilni pri Gašperju, ter vsem ostalim, ki so finančno, ali le z molitvijo podprli njihov projekt. Nedeljska sveta maša se je tokrat zavlekla tudi na račun  druženja pred cerkvijo, kjer je bilo poleg dobrot možno kupiti  tudi zgoščenko, ali USB ključek Naš Božič.