Zaključni koncert Miha Zavrl orgle

Ob koncu šolanja na Glasbeni šoli Domžale je Miha zavrl pripravil v sodelovanju z profesorico Veroniko Šarec in gostoma Manco Škrlep flavta in Anže Kovačič petje v sredo 31. maja v župnijski cerkvi svetega Martina v Dobu zaključni koncert na orglah. Poleg  Veronika Šarec ki uči orgle, so sta nastopajoče pripravila še Petra Einfalt flavta in Urška Urbanija Žun petje. Na koncu svete maše po podelitvi šmarničnih  priznanj se je Mihu zahvalil tudi domači župnik Jure Ferlež  za njegovo sodelovanje z igranjem pri svetih mašah v župniji Dob. Pri koncertu je na pomoč pri registraciji priskočila Klara Urankar. Nekaj besed ob koncu šolanja v Glasbeni šoli Domžale je Mihu namenila tudi profesorica Veronika poleg tistih obveznih zahval tako staršem in ne nazadnje tudi župniku še Mihu z željo, da ostane takšen vede željan fanti tudi naprej in , da se obdobje let postavljanja številnih vprašanj ponovi tudi pri nadaljnjem šolanju na Konservatoriju za glasbo in balet v Ljubljani, kjer bo  nadaljeval šolanje na področju orgel in glasbenega stavka. In kaj nam je tokrat zaigral Miha  Viernovo procesijo, Bachov preludij v C-duru Bohmov Preludij in fuga v C-duru, Mendelssohnov Preludij v G-duru, svojo skladbo fantazija na temo All peple that on earth do dwell (psalm 100) Franckovo  Darovanje v ES duru Pri  Schubertovi Ave Marija in Dandrieu Suita mgnificat je zapel Anže Kovačič, pri Faurovi Pavani  je na flavto zaigrala Manca Škrlep. Na koncu se je Miha zahvalil in profesorici Veroniki in vsem, ki ga podpirajo in spodbujajo na njegovi glasbeni poti. A kot je dejala Veronika mora biti organist pripravljen na razne nepredvidene situacije in mora znati improvizirat in tako je moral Miha na koncu zaigrati še Veš o Marija s tem, da se je pri prvi kitici pelo, nato pa je sledila improvizacija. Na koncu smo se zbrali na cerkvenem dvorišču ob manjši  pogostitvi in pogovoru o glasbi, saj so bili na tokratnem koncertu pevci in pevke iz kar nekaj župnij.